Jdi na obsah Jdi na menu
 


Menopauza,Mrtvice,Modřiny,Nadýmání,Návaly do hlavy,Nachlazení(1/7)

9. 9. 2014

Menopauza-

Při projevech blížící se menopauzy(návaly do hlavy,hysterie a bolesti)podávat minimálně 300,ale také až 600 mg vitamínu E denně.Případně doplnit propolisem(10 kapek jedenkrát denně).

Mrtvice-

Jednou z možných příčin bývá nedostatek hořčíku.Jeho podávání je v každém případě užitečné,v nejhorším případě pro regeneraci dvalů.

Modřiny-

1.Mohou být následkem nedostatku křemíku-dodat křemík.2.Častěji bývá příčinou nedostatek rutinu-fragilita cév.Dodávat rutin,příp.citrin,ale vždy vápník!3.Alespoň dvakrát týdně jídlo z pohanky.

Nadýmání-

1.Odvar z kořene nebo plodů petržele.2.Jíst syrovou cibuli nebo šťávu z cibule.Jelikož jde o dysfinkci slinivky,vhodné doplnit třeba tinkturami z vlaštovičníku většího nebo lékořice.

Návaly do hlavy-

Nedostatek vitamínu E a vitamínu C,brát tedy denně 400 m.j.vitamínu E, 2 až 3 gramy vitamínu C a asi 1 gram vápníku.Pokud ovšem potíž není zaviněna blokem krční páteře anebo potížemi vyplývajícími z menopauzy.

Nachlazení-

1.Užívat česnekové kapky do nosu.2.Brát cibuli v jakékoli podobě.3.Při častých nachlazeních brát preventivně dost zinku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář