Jdi na obsah Jdi na menu
 


Revmatismus,Srdce,Sex,Schizofrenie,Skleróza,Skleróza multiplex.(1/11)

9. 9. 2014

Revmatismus-

1.Podávat zinek,3krát denně 50 mg a 50 000 m.j.vitamínu A.2.Hodně křenu nebo výtažky z něj.3.Užívat šťávu ze syrového zelí(bílého).4.Podávat vitamín B6,ale ve velmi zvýšených dávkách-až 300 i více mg denně.

Srdce-

1.Bez ohledu na původ dysfunkce srdce,křemík jeho funkci velice zlepšuje.2.Při bušení srdce,arytmii,tachykardii-vždy podávat hořčík,vápník,vitamíny E a B6.3.Nepravidelnou činnost srdce způsobuje obyčejně i nedostatek draslíku.4.Bušení srdce zase často znamená nedostatek železa.Poznámka:Obecně pro dysfunkci srdce platí nedostatek hořčíku a samozřejmě spolu s tím i vitamin E,ale často i dalších prvků jako vápníku nebo křemíku.5.Při nemocích srdce a krevního oběhu by se měly chybějící prvky dodávat z organických zdrojů,hlavně ze zdrojů obsahujících dostatek vápníku a hořčíku.6.V maximální možné míře jíst česnek.Místa s měkkou vodou mají automaticky o 35% chorob více než místa s vodou tvrdou.

Sex-

Poruchy sexuální vitality způsobuje většinou nedostatek hořčíku.Současně se projevuje únava,často chronická.Dodávat hořčík,vitamín E a také vitamíny B6 a B2.

Schizofrenie-

Z popisované oblasti se doporučuje podávat především zinek,mangan,vitamín B6 a jód.

Skleróza-

1.Především zajistit dostatek hořčíku,vitamínu B6 a vitamínu E spolu s podáváním extraktu z komonice lékařské.2.V maximálně možné míře řešit podáváním česneku.

Skleróza multiplex-

Bývá většinou zaviněná nedostatkem vápníku,hořčíku a vitamínu D ve věku 10 až 15 let.V tomto nebezpečném věku je nutno místo 400 mj.podávat vitamínu  D 2000 až 3000 m.j.Jinak se doporučuje podávat vitamín A,hořčík,jód a zinek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář