Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozoroh(22.12.-20.1.)

5. 3. 2014

Temperament:

Lymfaticko-nervosní.

Typ:

Vysoká,štíhlá postava,úzký čtyřhranný obličej,dlouhý krk a nos,slabá kolena,pohled sklopený.

Charakter:

Sobecký,snaživý,silná vůle,rezerva,chlad,nedůvěra,pesimismus,praktický,velké soustředění,sklon k samotě,talent organizátorský a diplomatický.

Osud:

Velká píle,vážné snahy,úspěch jen neúnavnou prací,málo šťastných osudových okamžiku,povolání vypňuje všechen zájem,není harmonie v  manželstvi, druhá dekáda života v druhém manželství je velmi slibné a pozitivní.Představení ztěžují postavení,nesoulad v rodině,spory s dětmi,které jsou často nepřátelé.Vždy  jde dojít k solidnímu postavení.

Sklon k chorobám:

Mozku,nohou,kůže,zažívacího ústrojí,astma,revma.

Hermetické signatury:

Barva-temně hnědá,temně zelená,nerosty-olovo,onyx,rostliny-vrba,jmelí,příznivé číslo-9.,den-sobota,šťastná léta-16 až 33,tón-A.,Protitypy harmonické-Panna,Býk,neharmonické-Rak,Skopec.Duchovní ochránce-Afrodita,Vládnoucí planeta-Saturn(vyvolává pokušení a osudové zkoušky).

Vlivy planet:

Mars-

vyvolává sobeckou ctižádost,energii,mnoho plánů,ale malou schopnost realizace,neužitečné vynaložení sil,neodpovědnost,zlomyslnost,,změny v manželství,snahu za každou cenu prosazovat své.Celkově způsobuje nebezpečí ztrát,úrazů a sporů.

Slunce-

přináší přízeň vysokých osobností a štěstí v odvážných podnicích.Povolání vyplňuje všechen zájem a je mu věnována veliká píle.Četné spory s úřady nekončí úspěšně.Z dětí a sourozenců se stávají nepřátelé.U žen nerozhodnost,kolísavost citů a nesnadný sňatek.Záliba ve filozofii a přírodních vědách.

Venuše-

přináší podporu přátel,zklamání v lásce.Chytrost ovládá city.Bezohlednost,snaha po úspěchu a uplatnění.Temné nálady,kolísavé štěstí.Přátelství se staršími osobami přináší užitek.Sklon k zastaralým názorům.

Toto je stručný horoskop,celoživotní podrobný na nebeskou báň na požádání. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář