Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lev(21.7.-22.8.)

28. 2. 2014

Temperament:Žlučovito-nervosní

Typ:Plné tělo,krásný,imponující zjev,pěkná hlava,pronikavý,jasný pohled,vysoké čelo,lehce ohnutý nos,plné rty,silná hlava,důstojná chůze.

Charakter:Mnoho záleží na aspektaci slunce.Obecně:Jemná povaha se smyslem velitelským,vznešená,čestná,ochotná vždy pomoci,štítící se každé nízkosti.Věrný,sympatický,byť poněkud pyšné vystupování,velkomyslný,pořádkumilovný až puntičkářský,pevné city,věrnost,velké vášně,široké srdce.

Osud:Vzestup vlastní zásluhou,zaujímá vedoucí místo,neshody s podřízenými,ale šťastné náhody a protekce,přátelé škodí,nepřátelé jsou většinou bezmocni,soulad v manželství,i když věrnost nebývá vždy značná,některé z děti předčasně zemře,ostatně plodnost není veliká

Sklony k chorobám:

Rozšíření srdce,horečky,mdloby,záněty míšních blan,rozšíření aorty,ústřel.

Hermetické signatury:

Barva-zlatožlutá,nerosty-zlato,karbunkl,rostliny-slunečnice,růže,anýz,Šťástné číslo-1.,příznivá léta-19 a každý rok končící devítkou,den-neděle,tón-E.,protitypy harmonické-Střelec,Skopec,neharmonické-Ryby,Štír,duchovní ochrana-Zeus,Vládnoucí planeta-Slunce.

Vlivy planet:

Jupiter-

dává všechny příznivé možnosti hmotného i duševního štěstí,blahobyt,významné postavení,vyznamenání a pocty,vítězství nad protivníky,dědictví,rychlý postup,autoritu,spravedlnost,šlechetnost,štědrost,plnost života v rozdávání se druhým.Hrdý,podnikavý,ušlechtilý duch.Zlobí se,ale neumí nenávidět.Okouzlující společník.Zájem o filozofii,vědy umění a sociální práci.

Mars-

dává pocit síly,nadšení,podnikavost,zálibu v technice.Udatný,energický,radostný sportovec,smysl pro čest a štěstí u druhého pohlaví.Mění dobré sklony snadno v zápory,které je nutno ovládnout.

Slunce-

smysl pro pravdu a spravedlnost,ryzí city,důstojnost a vznešenost,štítí se každé nízkosti.Soulad v manželství,láska k vesmírnému řádu a jeho harmonii,vynikající postavení,úspěch,ušlechtilost,tvůrčí síla,vzestup,sláva,věrnost.


Toto je stručný horoskop,celoživotní horoskop na požádání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář