Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panna(23.8.-22.9.)

3. 3. 2014

Temperament:Lymfaticko-nervosní

Typ:Střední postava,pravidelné tvary,vysoké,čisté čelo,kritický pohled,krásna ústa,přímy nos.

Charakter:Jednoduchý,skromný,klidný,spokojený,methodičnost a kritičnost až pedanterie,schopnosti diplomatické a organizační,vynalézavost,družnost,záliba v turictice.Při poškození přílišná pasivita,lstivost.Je potřeba pozorovat postevení Merkura.

Osud:Maličkosti jsou důležitější než velké věci,mnoho nepřátel a ušlých příležitosti,majetek lze získat jen úpornou prací.Mnoho lásek a sporů rodinných,dost cest spojených s povoláním,manželství většinou nezdařilé.Úspěch jako vědec,literát,vychovatel,lékař,řemeslník podřízené postavení je však vždy výhodnější než povolání svobodné nebo samostatné.

Sklony k chorobám:

Zažívání,vyměšování.U žen rodidla,u mužů solar plexus.

Hermetické signatury:

Barva-opálově měnivá,nerosty-rtuť,baryl.,rostliny-hloh,černý bez,Šťastné číslo-4.,příznivá léta-21 až 30 a v druhé dekádě-51 až 55.,den-středa,tón-F.,Protitypy harmonické-Kozoroh,Býk,neharmonické-Rak,Ryby,Duchovní ochránce-Artemis,Vládnoucí planeta-Merkur.

Vlivy planet:

Venuše-

přináší blahobyt,štěstí v lásce,vyznamenání,zisk z přízně žen,úspěch,dobré finanční poměry,osobní kouzlo,splněné naděje,láska k umění,estetika,při rozumových láskách zklamání,nechuť k manželství u mužů,staropanenství u žen.

Merkur-

přináší dobrý obchodní talent,rychlý prospěch,podnikavost,zručnost,přátelství,dobrou paměť,intuici,duchaplnost.Rozum více teoretický než praktický.

Luna-

je dárcem tvarů života.Přijímá kosmickou energii a sluneční záření,kterými ovlivňuje vše pozemské.Působí na formy všech věcí a jejich proměnu-involuci i evoluci.Fyzické síly zapříčiňují růst a proměnu živočišné přirozenosti v duchovní.Metafyzicky je symbolem vývojového zákona hmoty a jejich sil,lidské osobnosti a všeho,co trvá v čase.Astrologický značí pasivní,ženský princip všeho živoucího a má ráz osudovosti.Přináší úspěch,ěťastné náhody,rušný život,působí na zvýčení mravní a charakterové kvality.

Toto je jen stručný horoskop,celoživotní na požádání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář