Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rak(21.6.-20.7.)

28. 2. 2014

 

Znamení:

Vodní,záporné,magnetické

Temperment:

Flegmatický,lymfaticko sangvinický.

Charakter:

Dobrotivost,mírnost,hluboký smysl pro pravdu,touha po sebeuplatnění,hospodárnost,přizpůsobivost.

Osud:

Příůišné uplatňování citu způsobuje mnoho nesnází,mateřský zájem o druhé,dobrodružnost,majetkové ztráty,hazardérství,chlubivost,fantastické výmysly k oslnění druhých.

Povolání:

Související s přírodou,podniky s rychlým rozhodováním,vědec,výnalezce,hudebník,literát,umělecké sklony

Sklony k chorobám:

Nedokrevnost,poruchy látkové výměny,hysterie.

Hermetické signatury:

Barva-stříbrná,nerosty-stříbro,rtuť,karneol,rostliny-kosatec,leknín,mateřídouška,šťastné číslo-5,příznivá léta-22 až 26 a v druhé dekadě 42 až 45,den-pondělí,tón-Dis,protitypy harmonické-Blíženci,Štír,neharmonické-Kozoroh,duchovní ochránce-Dyonisos,vládnoucí planeta-Luna.

Vlivy planet:

Merkur-

je zprostředkovatelem energii,přijímá vlivy duchovních sil a vlévá je do tvaru bytostí,metafyzicky je prostředníkem mezi hmotou a duchem,podstatou a tvarem,astrologický symbolizuje princip myšlení,pohyb a život,nemá vlatní síly,formuje jen síly přijaté,proto je nazýván androgynem a poslem bohů,přináší kvalitní intuici,zdatnost v každém oboru,je symbolem stálého mládí,životní praxe a ostrovtipu.V souvislosti s Rakem-opatrný,chladný,rozum,dobrá paměť,smysl pro sporty a umění,citlivost,starostlivost.

Luna-

ovlivňuje životní energii,která se mění podle přibývajícího nebo ubývajícího měsíce,pozorovací talent,záliba ve vědě,bohémství,slabé vášně,skvělá fantazie,hluboka intuice.

Saturn-

zapříčiňuje zduchovnění,iniciativu,vliv na dary a nemovitosti,dědictví,sklon k domovu,úspěch při práci v přírodě a pžírodním léčení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář