Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ryby(19.2.-20.3.)

5. 3. 2014

Temperament:Lymfaticko-saguinický.

Typ:Postava prostřední až mála,široký měkký obličej,snivé oči,vystupující čelo,pohodlne držení těla.

Charakter:Dobrácký,lehce ovlivnitelný,nestálý,uzavřený,trpělivý,,pohodlný,mnohostranný,dobrý společník,málo zájmů o vyšší ideje,láskyplný až k sebeobětování,málo sebedůvěry,sklon k zábavám,snivost,lenost,zbožnost,značný důraz klade na zevnějšek.Mnoho záleží ozáření slunce.

Osud:Málo pochopení,mnoho zklámaní,hrozí finanční ztráty,ale vždy občasný blahobyt,těžkosti zaviňují cizí lidé,kterým se podlehá,ale protekce hodně zachraňuje,manželství většinou v harmonii.Úspěch jako obchodník,poradce,umělec,služba církevní nebo státní,policie.

Sklon k chorobám:

Vodnatelnost,játra,žlázy,kostí,TBC.

Hermetické signatury:

Barva-duhová,nerosty-platina,akvamarin,rostliny-máta,levandule,řebříček,šťastné číslo-11,příznivá léta-každá první polovina desetiletí,Tón-H,Den-čtvrtek,protitypy harmonické-Rak,štír,neharmonické-skopec,kozoroh,duchovní ochránce-herakles,vládnoucí planeta-Jupiter.

Vlivy planet:

Jupiter-Přináší bohatství,významné postavení,blahoskonnost,přízeň vládnoucích kruhů,vyznamenání za prokazané služby,pocty,dary a dědictví,spravedlnost,plnost života,šlechetnost.

Mars:

Přináší úspěchy a pocty v každém povolání,udatnost,zálibu v technice,hudební nadání,sklon k tajným vědám a tajným společnostem.

Toto je stručný horoskop,celoživotní horoskop na nebeskou báň na požádání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář