Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skopec(21.3.-20.4.)

28. 2. 2014

Temperament:Žlučovito-nervosní.

 

Typ:Štíhlá postava,ostře rýsovaný obličej,markantní brada,silné obočí,často orlí nos.

Charakter:Vůdcovský charakter,ušlechtilý,udatný,odvážný,činorodý,organizátor,silná vůle,netrpělivost,neúnavnost,živý a dráždivý,zájem o vojenství a techniku.

Osud:Postup v životě bezohledností,veřejně činný,ale nesnáze plynoucí z ukvapenosti,nesoulad v manželství,nechce-li se žena zcela podříditi,změny pobytu,mnoho nepřátel,závistníků a sporů,do nichž se zaplete vlastní vinou.Člověk energie,sklízející mnoho nevděku.Při dobrém ozáření Slunce úspěch v armádě,lékařství,zvláště je-li dobrý poměr k Marsu.Při poškození je sice značná energie,ale neprozřetelný poměr k okolí a sklon k rychlým nebezpečným nemocem,plynoucích zvláště z přepracování.

Sklon k chorobám:

Hlavy,oči,neurologie,sklon k mozkové mrtvici,nespavost,polypy.

Hermetické signatury:

Barva-ohnivá,nerosty-železo,rubín,rostliny-bodlák,lopuch,kopřiva,štastné číslo-7,příznivá léta-15 až28 a v druhé dekádě 35 až 38,tón-C,den-úterý,protitypy harmonické-Lev,Střelec,neharmonické-Kozoroh,Štír,duchovní ochrana-Hera,vládnoucí planeta-pluto.

Vlivy planet:

Slunce-

je dárcem života,vysílač budující a udržující energie,původce všeho,co na zemi existuje.Metafyzicky je odleskem Absolutna,symbolem nejvyšší duchovní sféry nesmrtelnosti a božského Logu v člověku.Astrplogicky symbolizuje božské Já v nitru.V pozemském životě je ukazatelem vnitřního vývoje člověka a je podstatou Bytí.V horoskopu značí touhu po moci,vzestup,čestný charakter,ušlechtilost,velkomyslnost.

Venuše-

Přináší vášnivé,ohnivé lásky krátkého trvání,idealismus,estetický zájem,úspěch v povolání lékaře,sklon k přepychu.

Merkur-

Přináší podnikavost,štědrost,pohostinnost,badatelské výzkumy,touha po poznání,prozíravost.

Pluto-

Přináší princip geniality,regenerace a podvědomí,Touha moci,intuice,skryté síly.Vyvolává rozvraty,psychopatologické stavy a úchylná jednání,politické diktatury a kriminální zásahy.V jeho vládě jsou diplomati,hazardéři,vyzvědači,kuplíři a nedocenění snílkové.

 

Toto je stručný horoskop,podrbný celoživotní horoskop na požádání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář