Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šťír(23.10.-22.11.)

4. 3. 2014

Temperament:Lymfaticko-nervosní

Typ:Střední,svalnatá postava,temná pleť,husté vlasy,šíroké čelo,fascinující pohled,silné brvy,ostré tahy obličeje.

Charakter:Silná vůle a vášně,hněvivý,vzteklý,pomstychtivý,bezohlednost,uzavřenost,jemný smysl pozorovací a kritický až k fanatismu,vytrvalý,sebepřeceňující,ostré sympatie a antipatie,sklon k pesimisu a tajnůstkářství,dobrý kamarád.

Osud:Úspěchy jsou sice možné,ale mnoho pokazí střeštěná spíše špatně využitá energie,která dává podnět k sporům,utrpením a k velkým omylům.Manželství nesouladné,často nemravné.Osudové rány však působí na charakter příznivě,vedou k soustředění sil.Příkmy kolísají.Úspěch jako voják,chemik,technik,lékař,politik,herec,fyziognomik

Sklony k chorobám:

Žláz,vyměšování,prostata a chámovod u mužů,bělotok,únavnost a potraty u žen.

Hermetické signatury:

Barva-rumělková,nerosty-železo,rubín,rostliny-dub,šalvěj,šťastná čísla-7.,Příznivá léta-31 až 34 a v druhé dekádě 51 až 57,den-úterý,tón-G.,Protitypy harmonické-Rak,Ryby,neharmonické-Panna,Vodnář,vládnoucí planeta-Mars,Duchovní ochránce-Ares.

Vlivy planet:

Slunce-

dává energii,která bývá špatně využita.Vytrvalost,uzavřenost,silná vůle,dobrý znalec lidí a fyziognomie,vždy uspokojivá situace finanční,úspěch jako voják,herec,instruktor.

Venuše-

vyvolává tajnou erotiku,požitkářství,pohlavní výstřednosti.Věrný milenec,ale je-li zklamán,nebezpečný sok.

Merkur-

vyvolává bystrý rozum,málo smyslu pro krásy života,nadání k duchovním vědám a schopnost vnitřního vývoje,dobrá intuice,imaginace,ctižádost,snaha blýsknout se na veřejnosti.Úspěch jako přírodovědec a okultista.

Uran-

je principem revoluce,převratů a změn k novému společenskému pořádku.Metafyzicky je prostorem.Astrologicky symbolizuje vůli,výbušnou energii,vše náhlé a neočekávané.ať je to dobré nebo špatné,touhu po nových drahách.Je pvažován za vyšší oktávu Merkura.Ovlivňuje vše,co souvisí s reformami,vynálezy,originalitou a okultismem.

 

Toto je stručný životopis,celoživotní na požádání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář