Jdi na obsah Jdi na menu
 


Váhy(23.9.-22.10.)

4. 3. 2014

Temperament:Žlučovito-sanguinický.

Typ:Krásné,jemné měké tělo,kulatá hlava,vyrovnané čelo,jemný špičatý nos,krásné oči,hnědé vlasy.

Charakter:Ušlechtilý,milující umění,sympatický,přizpůsobivý,náladový,rozmarný,slabé vůle,intuitvní,zdvořilý,jemného chování,čestný,souladný,milující pořádek a spravedlnost,málo vytrvalý.

Osud:Teorie a praxe je v rovnováze,zjemněla erotika,lichocením snadno ovlivnitelný,mnoho znamená osobní přitažlivost,styky přátelské a milostné,kvůli nich v manželství hádky a rozbroje i když spojení jsou šťastná.Peníze lze získat snadno,ohrožují je ale procesy.Úspěch jako herec,architekt,soudce,obchodník s modním a estetickým zbožím,společenství jsou výhodná.Někdy nespokojenost pro nedosažení cílů,které bývají vysoké,jak po stránce ideální,tak i hmotné.

Sklony k chorobám:

Žláz,ledvin,cukrovka,krevní oběh,revma.

Hermetické signatury:

Barva-modrozelená,nerosty-měď,topas,rostliny-světlík,vřes,maceška,šťastné číslo-8.,Příznivá léta-30 až 37 a pozdní stáří.,den-pátek,tón-Fis,Protitypy harmonické-Blíženci,Vodnář,neharmonické-Rak,Ryby,Vládnoucí planeta-Venuše,Duchovní ochránce-Pallas Athena.

Vlivy planet:

Saturn-

přináší autoritu,vůdcovské nadání,metodičnost,opatrnost,šetrnost,duchovní a umělecké zájmy,smysl pro nábožensrví a mystiku,snahu po harmonii,výhodný sňatek,družnost.

Jupiter-

přináší spravedlnost,svědomitost,zbožnost,radost ze života,věrnost,blahobyt,milující a milovaný.

Mars-

poškozuje zevně i vnitřně.Jako vládnoucí planeta komplikuje milostné pletky a z nich vzniká žárlivost a rozmrzelost.Jinak mnoho ideálů,nadšeně sledovaných,umělecké sklony,příjemný zevnějšek.

Pluto-

objevuje se též v souvislosti se Saturnem a Marsem.Vyvolává touhu po moci,velkorysé plány,intuici a genialitu až výstřední.

Toto je stručný životopis,na požádání zhotovím celoživotní v plném rozsahu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář